Podpořte nás

V naší škole vzděláváme více než 60 žáků s různým druhem handicapu. Chceme, aby vyučování bylo kvalitní, aby děti mohly využít naplno všechny své schopnosti a dovednosti a hlavně aby se ve škole cítily dobře. K takové práci ale potřebujeme dostatek finančních prostředků.

Pomozte spolu s námi vytvářet pro naše děti dobrou školu! Z Vašich příspěvků nakoupíme potřebné edukační pomůcky, nové vybavení do tříd nebo třeba vezmeme děti na výlet.

V každé třídě máme prostor pro zlepšování kvality. V současné době proto vybíráme na dva malé třídní projekty:

Děkujeme!

Vaše příspěvky můžete zaslat pomocí platební karty nebo také na náš účet 3652019309/0800. Přispět můžete po kliknutí na jednotlivé projekty. Rádi Vám zašleme také potvrzení o daru. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Líbí se Vám, jak pracujeme? Podpořte nás!