Vánoční nadílka 2022

Kdo by se netěšil na Ježíška, co nám letos asi nadělí?:-)

Ve čtvrtek, 22.12. byla ve všech třídách naší školy k vidění rozzářená očka dětí, úsměvy na tvářích, někdy i slzičky štěstí. Přišel k nám Ježíšek a každému přinesl krásné dárečky. Děti zářily štěstím a to nám všem pedagogům dělalo obrovskou radost. Vládla zde slavnostní atmosféra. Ve třídách nechyběl nazdobený stromeček, voňavé cukroví, perníčky či vánočka, zněly vánoční koledy. Vánoční nadílku jsme si všichni moc užili.

Velké díky patří Diakonii ČCE, která uspořádala sbírku Krabice od bot a také všem lidem dobré vůle, kteří se do sbírky zapojili a přinesli tak radost do všech dětských srdcí v naší škole, prostřednictvím dárků, které jim poslali.  Také moc děkujeme společnosti EUROVIA, která se postarala o mnoho dárečků, které děti pod školním stromečkem našly.

Vánoční nadílka 2022